Newsletter

Totalna nowość w Świdnicy – Zumba Light! data: 12/09/2012 tagi: ,

Serdecznie zapraszamy na specjalne zajęcia Zumba Light! Są przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z Zumbą, jak również polecamy je dla pań w wieku 50+, osób z nadwagą, a także kobiet, które chcą wrócić do formy po porodzie lub przerwie w ćwiczeniach. Ich intensywność jest dostosowana do potrzeb osób ze słabszą kondycją, a także dla tych, którzy chcą poznać podstawowe kroki Zumby, a gubią się na zajęciach dla zaawansowanych:)

Zajęcia Zumby dają mnóstwo korzyści: poprawiają wydolność układu krążenia, równowagę i koordynację ruchową, a także poprawiają gęstość tkanki kostnej zapobiegając osteoporozie. Ćwiczenia zwiększają zakres wykonywania ruchów, poprawiają i utrzymują elastyczność mięśni, dając większą możliwość bezbolesnego wykonywania codziennych zajęć. Poza tym zwiększają siłę fizyczną i kondycję, poprawiają sylwetkę i powodują przyspieszenie metabolizmu, czyli szybsze spalanie kalorii w ciągu doby.

Zumba Light wpływa także pozytywnie na Państwa psychikę: zwiększa poczucia własnej wartości, rozładowuje stres, niepokój i pomaga pozbyć się zmartwień dnia codziennego. Jest też okazją do wyjścia z domu i nawiązania kontaktów towarzyskich, a wszystko to razem poprawia poziom jakości życia i ładuje pozytywna energią:)

Zajęcia już wkrótce w czwartki na godz. 17.40 . Serdecznie zapraszamy!

Poprzednie aktualności