Newsletter

Dla firm

Zapraszamy Państwa do korzystania w naszym Centrum z programu sportowo-rekreacyjnego dla pracowników z kartą Benefit Multisport oraz Fitprofit.
Jest to unikalny program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji. Pracownik uczestniczący w programie otrzymuje imienny identyfikator, który zapewnia mu nielimitowany dostęp do ponad 2 375 obiektów sportowych – klubów fitness, pływalni itp. w całym kraju, w tym naszego Centrum. (więcej informacji na temat zasad działania Karty znajdziecie Państwo na  www.benefitsystems.pl)Oferujemy Państwu obsługę imprez firmowych w zakresie oprawy artystycznej. Jeżeli chcecie Państwo sprawić, by spotkanie z pracownikami lub kontrahentami nabrało wyjątkowego charakteru, proponujemy Wam wzbogacenie programu imprezy o pokazy taneczne lub pokaz ogni św.Elma. Dzięki tym elementom stanie się ono oryginalnym i niezapomnianym wydarzeniem w życiu Państwa firmy.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, proponujemy Państwu korzystanie z profesjonalnej sali multimedialnej, która może służyć jako wygodne miejsce dla prezentacji i pokazów filmów szkoleniowych oraz instruktażowych. Do dyspozycji Państwa pozostają również dwie przestronne sale treningowe, dzięki którym możecie Państwo urozmaicić szkolenie o przerwę w postaci np. zajęć aerobowych czy tanecznych, lub wykorzystać je jako salę szkoleniową i wykładową.


Przygotowujemy także salę konferencyjną, która z pewnością zaspokoi wszelkie Państwa oczekiwania i wymagania co do możliwości szkolenia się i odbywania spotkań biznesowych w dogodnych i komfortowych warunkach.Karta Multisport Benefit i Fitprofit jest uznawana na wszystkich zajęciach w Centrum Renesans i Dance Spot